-
Silikonowy smoczek uspokajający Nuk Adore 18-36M
OFERUJEMY Silikonowy Smoczek uspokajający Nuk Adore TRENDLINE 18-36M.

Anatomiczny smoczek uspokajający NUK ADORE to:
- anatomicznie ukształtowana tarczka wykonana z wysokiej jakości tworzywa
- anatomiczny kształt NUK - korzystny dla rozwoju
- silikonowa gumka
Smoczek uspokajający NUK Trendline ma anatomiczny kształt NUK, który jest korzystny dla rozwoju szczęki dziecka oraz anatomiczną tarczkę wykonaną z wysokiej jakości tworzywa, która występuje w różnych kolorach i wzorach. Wszystkie smoczki uspokajające NUK mają system odpowietrzania NUK Air System, który sprawia, że powietrze wydostaje się na zewnątrz smoczka, a smoczek pozostaje miękki i nie zaciska się, co pomaga zapobiegać zniekształceniom szczęki.
Dodatkowo smoczki Trendline posiadają płaski guzik na tarczce, co zapobiega odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku.
Gumka jest wykonana z silikonu - tworzywa, które nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i ma przyjemną, gładką powierzchnię. Materiał ten jest bardzo miękki, szczególnie odporny na wysokie temperatury i neutralny w smaku.
Kod producenta | 739130 |
Marka | NUK |
Rodzaj | anatomiczny |
Kolor | wielokolorowy |
Materiał smoczka | silikon |
Wiek dziecka | 18 m + |
Informacje dodatkowe | nie zawiera BPA |
Liczba sztuk w zestawie | 1 |
- Producenci
- Sklep zamknięty
Przepraszamy trwają prace konserwacyjne.